Pēteris Laucis

Par ķirurgu

Krūšu rekonstruktīvā ķirurģija, estētiskā ķirurģija, rokas ķirurģija
Sertificēts plastikas ķirurgs, mikroķirurgs, rokas ķirurgs
Pēteris Laucis
Sertificēts plastikas ķirurgs Latvijā, Norvēģijā un Eiropas Savienībā.

Latvijas plastisko ķirurgu asociācijas viceprezidents. IPRAS loceklis.

ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery) biedrs.

ESPRAS (Europien Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery) biedrs.

1992. gadā absolvēju Latvijas Medicīnas Akadēmiju (tagad P.Stradiņa Universitāte). Pēc tam strādāju Valmieras slimnīcā un specializējos traumatoloģijā un ortopēdijā. 1994. gadā saņēmu Traumatologa – ortopēda sertifikātu. Vienlaicīgi darbam Valmieras slimnīcā, stažējos Norvēģijas un Zviedrijas klīnikās. No 1995. gada strādāju un specializējos plastiskā ķirurģijā Norvēģijā Bergenas Universitātes klīnikā un Telemarkas slimnīcā. 2002. gadā saņēmu Norvēģijas plastiskā ķirurga sertifikātu. No 2002. gada strādāju Latvijā “Latvijas plastiskās, rekonstruktīvās un mikroķirurģijas centrā” slimnīcā “Gaiļezers” un strādāju Vidzemes slimnīcā. Vienlaicīgi turpinu strādāt norvēģijā Telemarkas slimnīcā Skien un Rogalandas Universitātes klīnikā Stavangerā.

Izdaru visas operācijas estētiskā plastiskā kirurģijā, rekonstruktīvā ķirurģijā, rokas ķirurģijā, kā arī veicu mikroķirurģijas operācijas mīksto audu defektu slēgšanā pēc traumām, krūts rekonstrukcijas pēc krūts vēža operācijām un iedzimtu defektu korekcijas. Izdaru grumbu, lūpu un sejas kontūru korekcijas ar injicējamiem Restylane implantiem.

Regulāri piedalos kursos un starptautiskos kongresos, lai pilnveidotu zināšanas un apgūtu jaunākās metodes plastiskā ķiruģijā. No 2006.gada līdz 2014.gada decembrim – Latvijas Pastisko Ķirurgu Asociācijas prezidents. Sākot ar 2015.gadu Latvijas Plastisko Ķirurgu Asociācijas viceprezidents.

No 2002.gada ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery) biedrs.

Valodu prasme: krievu, angļu, norvēģu, zviedru, dāņu.

Dr. Pēteris Laucis